Ceny, wyprawka

Rekrutacja

Rekrutacja w naszym żłobku trwa przez cały rok, w miarę posiadania wolnych miejsc.

Zapraszamy dzieci, które ukończyły 6 miesiąc życia. Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt w celu umówienia się na spotkanie indywidualne, podczas którego omawiamy zasady i organizację pracy w środowisku montessori. Zdecydowani rodzice zapoznają się ze statutem żłobka, podpisują umowę, wypełniają otrzymane dokumenty.

Drodzy rodzice!

Staramy się delikatnie wspomnieć, iż czesne które oferujemy, to naprawdę zasadnicze minimum, aby pokryć podstawowe koszty utrzymania miejsca w naszej placówce w Gdańsku. Staramy się zapewnić przy tym jak najlepsze wyposażenie oraz wykształconą pedagogicznie kadrę. Dlatego nasze pomieszczenia wyposażone są m.in. w zatyczki do kontaktu, osłony zabezpieczające na kaloryfery w żłobku, barierki. Oświetlenie obiektu spełnia wszystkie niezbędne normy określone dla dzieci. Wszystkie użyte materiały i meble posiadają niezbędne atesty i certyfikaty. Każde dziecko posiada swoją szafkę na prywatne rzeczy oraz pościel, zaś nocniki i leżaki są podpisane. Nasze pomoce/zabawki spełniają normy bezpieczeństwa, posiadają certyfikaty i są w głównej mierze drewniane – oznacza to, że każda jedna zakupiona pomoc często oscyluje w granicach od 150 zł nawet do 900 zł(bloki z cylindrami), gdzie w konwencjonalnym/zwykłym żłobku jedną zabawkę można kupić już od 30 zł. Zapewniamy jedną Panią opiekującą się piątką dzieci, maksymalnie ósemką w grupach żłobkowych. Często natomiast w tańszych żłobkach można spotkać mniejszą ilość kadry, uboższe wyposażenie czy dużo mniejszą ilość materiałów do pracy, zabawy i relaksu.

Ceny w GDAŃSKU

WPISOWE
GDAŃSK - opłata obowiązkowa
400rocznie

Opłata administracyjna gwarantująca rezerwację miejsca w żłobku, obejmująca opłatę administracyjną, materiały dydaktyczne, plastyczne i higieniczne.

Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni (od dnia podpisania umowy).

ABONAMENT
Standardowy
1200*miesięcznie

* Od IX.2019 cena czesnego wynosi 1200 zł. Warto starać się od IX.2019 o przyznanie do 500zł na dziecko w prywatnym żłobku, z Gdańskiego Bonu Żłobkowego.

* Od I – XII.2019 miejsce u opiekuna dziennego dotowane jest z Programu Maluch+ 2019, czesne dla 15 osób obniżone jest o 100zł.

Czesne obejmuje pobyt w dni robocze w godzinach 7.00 – 16.00.
Dodatkowa opieka świetlicowa w godz. 16.00 – 17.00 płatna jest dodatkowo 50zł/miesiąc.

Po podpisaniu umowy obowiązuje opłata WPISOWEGO/tzw. opłata administracyjna 400 zł, gwarantująca rezerwację miejsca. Jest jednorazowa i płatna w każdym roku żłobkowym(IX-VIII). Obejmuje koszty materiałów dydaktycznych, edukacyjnych, plastycznych, higienicznych. Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni.

Udział w Prokekcie od V.2019 do IV.2020- czesne 600zł – stały abonament miesięczny za pobyt dziecka w placówce dla osób korzystających z Projektu „Mama w pracy – utworzenie Żłobka Montessori Tęczowy Raj w Gdańsku”. Obecnie brak wolnych miejsc, zapisy na listę rezerwową.

UBEZPIECZENIE
Opłata dodatkowa
25rok

Opłata obejmująca roczne ubezpieczenie NNW dziecka.

WYŻYWIENIE
Opłata dobrowolna
12,50dzień

Opłata za całodzienne wyżywienie dziecka.

Firma cateringowa oferuje posiłki dla dzieci wymagających specjalnych diet: bezmlecznej, bezglutenowej,  wegetariańskiej i indywidualnej (15 zł).

MENU rozsyłane jest rodzicom z wyprzedzeniem drogą mailową na cały miesiąc.

Ceny w PONIATOWEJ

WPISOWE
Poniatowa - opłata obowiązkowa
200rok szkolny

Opłata administracyjna gwarantująca rezerwację miejsca w żłobku, obejmująca opłatę administracyjną, materiały dydaktyczne i higieniczne.

Płatna przelewem na konto żłobka do 3 dni (od dnia podpisania umowy).

ABONAMENT
Opłata obowiązkowa
500*miesięcznie

* Od I – XII.2019 żłobek dotowany jest z Programu Maluch+ 2019, cena czesnego (600zł) jest obniżona o 100zł i wynosi 500 zł.

Stały abonament miesięczny za pobyt dziecka w placówce.

Obejmuje podyt w dni robocze w godzinach otwarcia.

WYZYWIENIE
Opłata dobrowolna
10,30dzień

Opłata za całodzienne wyżywienie dziecka.

UBEZPIECZENIE
Opłata dobrowolna
30rok szkolny

Opłata obejmująca roczne ubezpieczenie NNW dziecka.

Wyprawka

Drodzy rodzice, prosimy o dostarczenie potrzebnych maluszkom przyborów i ubrań na zmianę:

– min.3 kompletów ubranek na zmianę (body, bluzeczka, spodenki, skarpetki, majteczki-jeśli używa)

– obuwia zmiennego: najlepiej na rzep, gumkę

– pieluch jeżeli dziecko używa

– cienkiej poduszeczki i małego, lekkiego kocyka do spania

– chusteczek nawilżanych/ewent. kremu do pupy

– na dwór: spodni i kurtki przeciwdeszczowej(lub płaszczyka) oraz kaloszy (dzieci chodzące) na okres jesienno-zimowy

Wszystkie rzeczy dzieci przechowywane są w indywidualnych szafkach.

Prosimy, aby wszystkie rzeczy dziecka były wyraźnie podpisane, naklejone, wyszyte choćby inicjałami- znacznie ułatwi nam to pracę, kiedy maluchy nie potrafią rozpoznać jeszcze wszystkich swoich rzeczy 🙂

Abonament

Godziny objęte abonamentem ujęte są w regulaminie placówki.

Wyżywienie

Szczegółowy cennik cateringu dostępny jest przy podpisaniu umowy.

Ubezpieczenie

Jest to opłata nieobowiązkowa, jednorazowa w roku szkolnym. Jeśli maluszek nie jest ubezpieczony przy rodzicu (np. w zakładzie pracy), zalecamy wykupienie ubezpieczenia. Oferty firm zostana przedstawione na początku roku szkolnego.

Roczne ubezpieczenie NNW dziecka w Gdańsku na rok 2019 to 23,00 zł.